Delegaci

Delegatami na Okręgowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych w Toruniu VIII kadencji (2020 – 2021) zostali:

Toruń

Rejon Wyborczy nr 1/1 Wojewódzki Szpital Zespolony Szpital Wielospecjalistyczny – Pielęgniarki
Domagalska Maria
Gajtkowska Małgorzata
Karbowska Kinga
Krueger Magdalena
Lewandowska Magdalena
Mateusiak Maria
Mikowska Katarzyna
Wojtczak Zuzanna

Rejon Wyborczy nr 1/1 Wojewódzki Szpital Zespolony Szpital Wielospecjalistyczny – Położne
Dembowska Małgorzata
Jędzura Ewa
Kaczmarek Katarzyna
Więciorkowska Magdalena

Rejon Wyborczy nr 2 Wojewódzki Szpital Zespolony Szpital Dziecięcy
Dojutrek-Kłysik Grażyna
Fraszko Hanna
Góralczyk Marianna
Kowalczyk Małgorzata
Kruszkiewicz Arkadiusz
Wiśniewska Beata

Rejon Wyborczy nr 3 Wojewódzki Szpital Zespolony Szpital Obserwacyjno – Zakaźny
Gałaszewska Aurelia
Kuszyńska  Dorota

Rejon Wyborczy nr 4 Wojewódzki Szpital Zespolony Szpital Psychiatryczny
Lenc Łukasz
Lewko Dorota
Ostrowska Joanna

Rejon Wyborczy nr 5 Specjalistyczny Szpital Miejski
Dudek  Jolanta
Kalinowska Paulina
Kubiak Karolina
Nierubca Halina
Stalmirska Łucja
Stasiak Mariola
Szelangiewicz Katarzyna

Rejon Wyborczy nr 6 Miejska Przychodnia Specjalistyczna
Bordewicz Jolanta
Juraszek Izabela
Ładyńska Katarzyna
Polakowska Zdzisława

Rejon Wyborczy nr 7 Rubinkowo
Dębińska Katarzyna
Witkowska-Janusz Wiesława

Rejon Wyborczy nr 8 Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy
Hapka  Aldona
Roszak Dorota

Rejon Wyborczy nr 9 Hospicjum „Światło”
Kapela Jolanta
Kłosińska Grażyna
Kubiczak Jacek

Rejon Wyborczy nr 10 Citomed
Cylwik  Karolina
Ludwikowska Justyna

Rejon Wyborczy nr 11 Wrzosy
Andrzejewska Lidia
Kamińska Anna
Karasiewicz Wiktor
Kwiatkowski Marcin
Makuracka Grażyna
Modrzejewska-Kwiatek Iwona
Rudewicz Elżbieta
Świerczyńska Beata
Szytniewska Anna

Rejon Wyborczy nr 12 Olk Med
Jaworska Agnieszka
Nowak Joanna

Rejon Wyborczy nr 13 WOMP
Król Wioletta
Osmałek Katarzyna

Brodnica

Rejon Wyborczy nr 15 Zespół Opieki Zdrowotnej
Brodzińska Teresa
Bruzda Marzanna
Fudała  Katarzyna
Gulczyńska Renata

Rejon Wyborczy nr 15/1 POZ Brodnica
Karwat Bożena
Klafta   Agnieszka
Szwarc Przemysław
Zakrzewska Jadwiga
Zembrzycka Jolanta

Chełmno

Rejon Wyborczy nr 16 Zespół Opieki Zdrowotnej
Bagińska Marzenna
Glamowska Grażyna
Ossowska Marzanna

Rejon Wyborczy nr 16/1 POZ Chełmno
Jasińska Danuta
Krzysztyniak Tomasz
Sikora   Małgorzata

Chełmża

Rejon Wyborczy nr 17 Szpital Powiatowy
Kufel Barbara
Zaporowicz Bożena

Golub-Dobrzyń

Rejon Wyborczy nr 18 Szpital Powiatowy
Heimann Teresa
Kuzimkowska Barbara
Wolniak Elżbieta

Rejon Wyborczy nr 18/1 POZ Golub-Dobrzyń
Elzanowska Wiesława
Krokowska Beata
Ostrowska  Agnieszka

Grudziądz

Rejon Wyborczy nr 19 Regionalnym Szpital Specjalistyczny
Buraczewska Ewa
Dejewska Sylwia
Figurski  Dawid
Fischer Beata
Gołąb Małgorzata
Hawryło Jagoda
Kaczor Marlena
Kufel Małgorzata
Kulaszewska Anna
Misiaszek Marlena
Olszewski  Przemysław
Skibowska Alicja
Stempska Monika
Strzelecka Anna
Wiśniewska Katarzyna
Zawadzka Emilia
Ziejka Katarzyna

Rejon Wyborczy nr 19/1 POZ Grudziądz
Adamska Beata
Jabłońska Beata
Kuchta-Cackowska Renata
Piotrowska Katarzyna
Słupska Hanna

Rejon Wyborczy nr 19/2 WSPL Grudziądz
Grzybowska Maria
Kurantowicz Marzena
Nowacka Ilona
Sadownik Ewa
Sitkowska Anita
Ziółkowska Sylwia

Łasin

Rejon Wyborczy nr 20 Szpital Łasin
Gospodarewicz-Dorawa Katarzyna

Wąbrzeźno

Rejon Wyborczy nr 21 Nowy Szpital
Pijar Barbara
Studzińska Genowefa

Rejon Wyborczy nr 21/1 POZ Wąbrzeźno
Łukaszewska Anna
Rudnicka  Wiesława