Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Toruniu

aaa
       

...

Pomóżmy Krystynie w walce o zdrowie

2017-07-17

 

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

 

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy na operację ratującą życie naszej koleżanki. Ci z Państwa, którzy mieli zaszczyt i przyjemność poznać Krystynę Gołatkę, wiedzą jak wspaniałym, o wielkim sercu, jest Człowiekiem. Całe swoje życie poświęciła na niesienie pomocy ludziom chorym, potrzebującym , oczekującym na cud macierzyństwa, a ostatnio- ludziom przebywającym w hospicjum.

Przez 40 lat pracowała jako położna w WSzZ w Toruniu, tworzyła Samorząd Zawodowy Pielęgniarek i Położnych w Polsce, przez 25 lat działała w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Toruniu.

 

 

Rok temu Krystyna zachorowała na chorobę nowotworową, przeszła kilka operacji, chemio- i radioterapię. Nie poddaje się! Mimo choroby nie przerwała pracy w Hospicjum.

Szansą na Jej wyzdrowienie jest zabieg operacyjny NANOKNIFE, na który została właśnie zakwalifikowana. Zabieg niestety nie jest refundowany przez NFZ. Rodzina zebrała już znaczną kwotę, jednak na samą operację brakuje jeszcze ponad 50 000 zł, całkowite koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe Rodziny.

Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie akcji zbierania funduszy na operację Krystyny!
Podarujmy Krystynie szansę na wyzdrowienie!

W Stowarzyszeniu Hospicjum Światło zostało utworzone subkonto, na które można wpłacać pieniądze na operację Krystyny. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio w Stowarzyszeniu pod numerem telefonu 534 331 433

Wpłaty należy dokonać na konto

Stowarzyszenie Hospicjum Światło
ul. Grunwaldzka 64
87-100 Toruń
KRS 0000381984

Nr subkonta, utworzonego dla Krystyny
BS Brodnica/ o Toruń
 

59 9484 1176 2800 0811 0260 0003
 

z dopiskiem: „Na leczenie Krystyny Gołatki”
 


Zarówno osoby prywatne jak i firmy kwotę darowizny mogą rozliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym. Dziękujemy za każdą wpłatę
 

 

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Toruniu