[2021-11-25] „OPIEKA DŁUGOTERMINOWA W POLSCE – DZISIAJ I JUTRO”

Powołując się na przyznanie przez Panią Zofię Małas – Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych patronatu nad wydarzeniem, w imieniu Zarządu Związku Stowarzyszeń Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym”,  serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w 3. edycji ogólnopolskiej konferencji poświęconej aktualnej sytuacji w opiece długoterminowej.

Konferencja „OPIEKA DŁUGOTERMINOWA W POLSCE – DZISIAJ I JUTRO” odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2021 roku w hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94).

W tym roku odbędzie się  w formie hybrydowej.

Na potrzeby konferencji przygotowana została strona www.opiekadlugoterminowa2021.pl, dzięki której każda osoba, zainteresowana tematyką konferencji, po bezpłatnym zarejestrowaniu będzie mogła brać w niej czynny udział online. Na stronie będą dostępne „na żywo” wszystkie debaty, a także ich nagrania po zakończeniu.

Udział stacjonarny będzie limitowany (max. liczba miejsc wynosi 150 zgodnie z aktualnie obowiązującymi regulacjami epidemiologicznymi) i wiąże się z koniecznością zakupu biletu wejściowego.

Link do rejestracji: https://www.niesamodzielnym.pl/index.php?page=rejestracja

Program Konferencji

 

Written by