Praca dla pielęgniarki – Toruń

SZPITAL SPECJALISTYCZNY MATOPAT oraz PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MATOPAT
W TORUNIU – stanowią część GRUPY TZMO.

 Od 20 lat placówka świadczy usługi medyczne na najwyższym, europejskim poziomie. Zatrudniamy ponad 190 osób, w tym większość stanowi wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Pielęgniarka diabetologiczna

Miejsce pracy: Toruń, ul. Storczykowa 8/10

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa edukacja zdrowotna pacjentów oraz ich rodzin w obszarze diabetologii,

  • poszerzanie wiedzy pacjentów w zakresie zachowań prozdrowotnych,

  • kształtowanie umiejętności posługiwania się sprzętem medycznym, tj. glukometry, systemy monitorowania glikemii, wstrzykiwacze, osobiste pompy insulinowe, wykonywanie iniekcji, wymiana wkłuć,

  •  prowadzenia poradnictwa w procesie leczenia diabetologicznego.

NASZE WYMAGANIA:

  • chęć kształcenia się w charakterze pielęgniarki diabetologicznej,

  • nastawienie na zaspokojenie potrzeb pacjenta,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki diabetologicznej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i kultury osobistej.

TO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na zasadach umowy o pracę lub cywilno-prawnej (kontraktu),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca w zespole wysokiej klasy lekarzy,

  • możliwość doskonalenia i dalszego rozwoju w obszarze swojej specjalizacji.

Link do aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e1e4ebb625184e5387a05485803bf17d

Written by