Uwaga posiadacze kart FitProfit i FitSport

Szanowni Państwo,
Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem Rady Ministrów z 21 grudnia br. i wprowadzeniem dodatkowych ograniczeń, od poniedziałku 28 grudnia br. do niedzieli 17 stycznia 2021r. usługi sportowo-rekreacyjne świadczone w obiektach sportowych nie będą dostępne dla posiadaczy kart FitProfit i FitSport. Pod linkiem przygotowaliśmy wyciąg z treści rozporządzenia, które niestety obejmuje wszystkie oferowane przez nas usługi świadczone przez obiekty sportowo – rekreacyjne.

Użytkownicy kart nadal będą mieli możliwość treningów i holistycznego dbania o zdrowie dzięki dostępowi 24/7 do Strefy On-Line VanityStyle (https://strefa.vanitystyle.pl/ ), na której znajdą m.in.:

  • ponad 300 różnorodnych treningów online (w tym dla całej rodziny)
  • dostęp do platformy dietetycznej
  • indywidualne konsultacje z ekspertami
  • kody do treningów on-line prowadzonych przez nasze obiekty partnerskie
  • artykuły i video porady dotyczące zdrowego stylu życia
  • kurs jogi od podstaw
  • codzienne treningi na żywo
  • kody i vouchery na produkty i usługi

Jeśli dostęp do Strefy VanityStyle nie jest w stanie zastąpić Użytkownikom dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych przewidujemy możliwość ubiegania się o proporcjonalny zwrot środków za brak możliwości korzystania z obiektów w dniach 28 grudnia br. – 31 grudnia br. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://www.vanitystyle.pl/zgloszenie-zwrotu-grudzien.
Do realizacji zwrotów za styczeń 2021 r. przystąpimy po zakończonym okresie rozliczeniowym, tj. po upływie 31 stycznia 2021 r. Wówczas będziemy wiedzieli jak długo obiekty sportowo-rekreacyjne nie będą mogły świadczyć usług dla posiadaczy kart sportowych. Udostępniamy również formularz zwrotu za styczeń 2021 r.: https://www.vanitystyle.pl/zgloszenie-zwrotu-styczen.
Powyższe informacje zostaną przekazane Użytkownikom w oddzielnej komunikacji dostarczonej na adresy
mailowe wskazane na platformie eVS.

Written by