[2019-09-23] Szkolenia w zakresie HIV/AIDS dla pielęgniarek, położnych i innych pracowników wykonujących zawód medyczny

Informujemy, że Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” na zlecenie Krajowego Centrum ds. AIDS, agendy Ministra Zdrowia organizuje szkolenia w zakresie HIV/AIDS dla pielęgniarek, położnych i innych pracowników wykonujących zawód medyczny.
W programie uwzględniono zagadnienia dotyczące HIV/AIDS, obejmujące m.in. aspekty medyczne, etyczno-prawne, psychospołeczne, ekspozycję zawodową na HIV i postępowanie poekspozycyjne, epidemiologię, seksuologię oraz wybrane elementy uzależnień.
W naszej tegorocznej ofercie znajdują się 3-dniowe szkolenia (20 godzin zajęć dydaktycznych, w tym 10 godzin warsztatów) w terminach:

• 2-4 września 2019 r,
  • 23-25 września 2019 r
  • 14-16 października 2019 r.

Szkolenia odbędą się w podwarszawskiej miejscowości uzdrowiskowej Konstancin–Jeziorna. Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 100 zł. Organizator zapewnia w ramach opłaty zakwaterowanie w pokojach 2–osobowych i wyżywienie. Uczestnik pokrywa koszty dojazdu we własnym zakresie. Istnieje możliwość, za dodatkową dopłatą, zakwaterowania w pokojach jednoosobowych, w miarę wolnych miejsc w ośrodku szkoleniowym.

Informacje dotyczące szkolenia i druki zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej Fundacji: www.reshumanae.org.pl