[2019-06-13] „Postępowanie z raną przewlekłą”

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatną jednodniową konferencję naukowo-szkoleniową „Postępowanie z raną przewlekłą”. Konferencja rozpocznie się 13 czerwca (czwartek) o godzinie 9:00 (rejestracja uczestników od 8:00) w Hotelu „Filmar” **** w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 39-43.

Wysoki poziom merytoryczny spotkania jest zasługą dra hab. n. med. Marka Kucharzewskiego, Wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, który jest opiekunem naukowym konferencji, a także jednym z prelegentów.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w konferencji oraz materiały konferencyjne.
Podczas trwania konferencji będziecie mieli Państwo okazję odwiedzić stoiska Wystawców, którzy z całą pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze stosowaniem środków przeznaczonych do pielęgnacji rany przewlekłej.

Podczas konferencji wysłuchacie Państwo wykładów dotyczących m.in.:

• Pojęcia i klasyfikacji rany przewlekłej,
  • Postępowania leczniczego w oparciu o obowiązujące wytyczne,
  • Systemu TIME i wilgotnej terapii leczenia ran,
  • Profilaktyki i postępowania z zespołem stopy cukrzycowej,
  • Patofizjologii i postępowania leczniczego w owrzodzeniach goleni,
  • Leczeniu odleżyn w warunkach ambulatoryjnych,
  • Leczeniu miejscowym rany – opatrunki, antyseptyka i lawaseptyka,
  • Kompresjoterapii jako ważnego elementu leczenia owrzodzeń goleni,
  • Wskazań do stosowania terapii podciśnieniowej w leczeniu ran.

Zainteresowanych uczestnictwem w konferencji prosimy o zgłaszanie się poprzez naszą stronę internetową REJESTRACJA

O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udzielamy także telefonicznie pod numerem 56 62 100 22 lub mailowo: oipip@oipip.torun.pl oraz osobiście w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Toruniu.