Szkolenia specjalizacyjne zakończone

W sobotę 12 maja odbyły się egzaminy wewnętrzne na zakończenie szkoleń specjalizacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek kształcenia podyplomowego. Zmierzyli się z nim pielęgniarki i pielęgniarze w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego i chirurgicznego.

To pierwsze szkolenia, które przeprowadzone są według nowych zasad, które weszły w życie 24 sierpnia 2015 roku. Egzamin przeprowadzany jest na tych samych zasadach co egzamin państwowy, który odbędzie się jesienią tego roku w Warszawie. Wówczas z dziedziny pielęgniarstwa rodzinnego przystąpią do niego 239 osoby, a do chirurgicznego 659  osób. Uczestnicy odpowiadali na 140 pytań.

Plan egzaminów

Programy kształcenia

Uczestnicy szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego
Uczestnicy szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego