Zaproszenie

W imieniu organizatora zapraszamy na szkolenie pn. „Poszerzenie wiedzy z zakresu odpowiedzialności prawnej, zarządzania personelem i standardów akredytacyjnych”

Miejsce szkolenia: Międzyzdroje, Hotel Vestina, ul. Promenada Gwiazd 30

Data: 05 luty 2018

Opis szkolenia:

• Roszczeniowy pacjent a ochrona prawna pielęgniarki i położnej. Odpowiedzialność personelu POZ i opieki zamkniętej
  • Osoby niezdolne do samodzielnego wyrażania zgody – jak uzyskać zgodę na leczenie i upoważnienie do przekazywania informacji (np. dzieci, osoby z demencją, pacjent psychiatryczny)
  • Praktyczne prowadzenie dokumentacji medycznej z punktu prowadzenia praktyka medycznego (formularze, wpisy, podpisy, autoryzacje, zlecenia, protokóły, zgody)
  • Ochrona danych osobowych i elektroniczna dokumentacja pacjenta
  • Zarządzanie personelem – normy pracy, czas pracy, układanie grafików przy zachowaniu norm, zwolnienia
  • Standardy akredytacyjne w POZ i szpitalach
  • Komunikacja, jako podstawowy element zarządzania zespołem
  • Motywowanie i ocenianie pracownika

Skok do strony organizatora